TDK_logo
TDK Electronics s.r.o.
MENU

Procesní technik

Vaší pracovní náplní bude

Hledáme procesního technika pro výrobu piezo snímáčů! Vaší pracovní náplní bude odpovědnost za svěřený proces (lisovna a výpal), spolupráce s oddělením vývoje při zavádění nových produktů a každodenní vyhodnocování výkonnostních a kvalitativních výstupů. Dále také úprava výrobní dokumentace (Control plan, FMEA, výrobní postupy…), spolupráce při zavádění nápravných opatření nadefinovaných v 8D reportech a řešení samostatných projektů zaměřených na snížení zmetkovitosti a výrobních nákladů.

Vaše organizační zařazení

  • bez podřízených

Požadujeme

  • VŠ technické vzdělání (strojní, elektro zaměření)
  • organizační schopnosti a analytické myšlení; logické myšlení, nadšení pro práci a smysl pro humor
  • komunikativní znalost AJ
  • pokročilá znalost MS Office, především MS Excel
  • znalost statistiky, Six sigma, způsobilost procesů a MSA; orientace v systémech štíhlé výroby a praktické zkušenosti s vytvářením 8D, 5x Proč - výhodou

Nabízíme

Spolupráci s týmy ze zahraničí, pružnou pracovní dobu a práci v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti. Dále také dovolenou 25 dnů a další benefity jako kurzy angličtiny zdarma, multiSport kartu, neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc, příspěvek na penzijko 400 – 1 200 Kč/měsíc, odměny pro dárce krve, očkování proti chřipce zdarma….

Váš personalista

Obrázek uživatele Barbora Hlavatá
Barbora Hlavatá
583 360 315
barbora.hlavata@tdk.com