TDK_logo
TDK Electronics s.r.o.
MENU

Účastníme se nejrůznějších veletrhů a akcí pro studenty a zaměstnavatele.

Kde se můžeme potkat? Přijď se na nás podívat na pracovní veletrhy a další akce!

Vzhledem k současné situaci (COVID-19), máme naplánovaný počet událostí, kde bychom se s vámi mohli potkat. Pokud budete mít zájem o spolupráci, můžete s námi komunikovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. 

barbora.hlavata@tdk.com, tel. 583 360 315.

Budeme se těšit :)

Na rok 2022 máme naplánované tyto akce:

5.4.2022 jsme se zúčastnili Veletrhu kariéra+ v Ostravě!

26.4.2022 jsme se zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí perFEKT JobFair 2022.

 

V poslední době jsme se mohli potkat na těchto akcích:

30.10.2019 jsme se účastnili Business Days ve Zlíně! Byla to akce konající se přímo v prostorách Univerzity Tomáše Bati a byla určena pro studenty. Rádi  jsme se s vámi potkali a probrali možnosti spolupráce již při studiu, trainee programy a témata závěrečných prací. Zaměřili jsme se zejména na obory týkající se průmyslového, softwarového inženýrství a řízení kvality. Pokud jste nás tam nezastihli, ale zajímá vás cokoli ohledně spolupráce s mladými, neváhejte a napište nám!

5.11.2019 v Praze na akci HREA excellence award summit, představila naše kolegyně Kateřina Vicianová projekt "seřizovač na zkoušku", který ve firmě úspěšně běží od začátku roku 2019. Pokud máte zájem o více informací ze summitu nebo o našem projektu, neváhejte a kontaktujte nás.

20.11.2019 jsme prezentovali naši firmu na největším Brněnském pracovním veletrhu JOB CHALLENGE! Vzhledem k zaměření výroby naší společnosti náš zájem směřuje zejména ke strojírenství, elektrotechnice a chemii. 

V únoru 2020 jsme byli na VUT fakultě Chemické, seznámit se se studenty a nabídnout jim možnosti spolupráce.