TDK_logo
TDK Electronics s.r.o.
MENU

Program seřizovač na zkoušku

Studuješ na střední škole či učilišti a máš zájem o zkušenosti? Přijď si k nám vydělat a naučit se seřizovat stroje!

Studuješ poslední ročník technické střední školy nebo odborného učiliště a chceš získat praxi? Pak jsi na té správné adrese! Program seřizovač na zkoušku je určen právě pro tebe, pokud máš zájem o stroje a seřizování! Nabízíme ti placenou brigádu, kde se ti budou věnovat naši nejlepší specialisté tak, abys po dokončení praxe rozuměl principům seřizování strojů a byl schopen samostatného výkonu práce. Přijdeš k nám alespoň 1- 2x týdně dle tvých časových možností. Dostaneš pěkně zaplaceno a jako bonus osvědčení o absolvování programu seřizovač na zkoušku. Máš zájem? Vyplň odpovědní formulář a mi tě pozveme na úvodní schůzku.

Na slovíčko o programu Seřizovač na zkoušku
Program má na starosti Kateřina Vicianová, naše náborářka z personálního oddělení a taky si sama shání vhodné kandidáty. Michal Kövér, první úspěšný absolvent tohoto programu, se však ozval sám na konci ledna, na základě letáčku o programu, který se k němu dostal. Po necelých pěti měsících si přišel pro osvědčení o úspěšném absolvování programu Seřizovač na zkoušku a Kateřina ho rovnou vyzpovídala v následujícím rozhovoru.

Chceš se stát seřizovačem na zkoušku? Vyplň si formulář.

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti TDK Electronics, s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zájemce o spolupráci v oblasti zájemce o program práce na zkoušku u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn(a) s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost TDK Electronics, s.r.o., IČ: 25569341, se sídlem Feritová 1, Šumperk, PSČ 787 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.