TDK_logo
TDK Electronics s.r.o.
MENU

Procesní inženýr granulátu MAG

Vaší pracovní náplní bude

Definování požadovaných parametrů granulátu a ostatních přísad jejich dodavatelům tak, aby bylo možno z tohoto granulátu vyrobit feritová jádra požadovaných parametrů. Optimalizace granulátu s ohledem na lisování tak, aby bylo dosaženo co nejlepší lisovatelnosti materiálu.Zajištění uvolňování jednotlivých šarží granulátu pro lisování. Vedení a aktualizace výrobní a procesní FMEA procesu výroby a přípravy granulátu. Správa projektové a procesní dokumentace. Spolupráce a komunikace s ostatními částmi firmy - výrobní technologie, výroba, vývoj produktů a procesů. Spolupráce s ostatními kolegy v rámci procesní technologie a jejich podpora.

Vaše organizační zařazení

  • bez podřízených

Požadujeme

  • VŠ vzdělání chemicko-technologické (materiálové inženýrství - výhodou)
  • pokročilou znalost MS Office, především MS Excel 
  • komunikativní znalost AJ
  • základní znalost statistiky
  • časovou flexibilitu, organizační schopnosti a analytické myšlení, proaktivní přístup, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost

Nabízíme

Pružnou pracovní dobu (flexibilní příchody a odchody), pracovní dobu 7,5h + 0,5h na oběd, zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta, práce v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti, dovolená 25 dnů, kurzy angličtiny zdarma, multiSport karta za 400 Kč/měsíc, neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc, příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc, bezúročné půjčky na bydlení 50 000 Kč, odměny pro dárce krve 500 – 3 500 Kč, očkování proti chřipce zdarma, podporujeme studium a zvyšování kvalifikace při práci, přispíváme na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci, odměňujeme zlepšovací návrhy nejen ve výrobě, a vymýšlíme spoustu akcí, výletů a sportovního vyžití pro vaši rodinu.

Váš personalista

Obrázek uživatele Kateřina Vicianová
Kateřina Vicianová
583 360 315
katerina.vicianova@tdk-electronics.tdk.com