TDK_logo
TDK Electronics s.r.o.
MENU

IT analytik

Vaší pracovní náplní bude

Jádrem Tvojí práce bude příprava návrhů SW řešení na základě konzultací s uživateli ve formě analytické dokumentace a to tak, aby na jeho základě mohli vývojáři ihned psát kód. Analyzovat požadavky na změny v informačním systému a komunikovat se zadavateli, řídit a odpovídat za svěřené projekty nebo svěřenou část projektu (koordinace týmu, zadávání a sledování úkolů, příprava harmonogramů, řešení otevřených bodů, komunikace s uživateli a dodavateli, sledování nákladů projektu). Podílet se na zefektivnění firemních procesů, vytvářet specifikace řešení včetně zadání pro programátory, řešit incidenty, chyby, poradenství, komunikovat s ostatními kolegy různých rolí v týmu a spolupracovat na přípravě testovacích scénářů, vytvářet a udržovat potřebné dokumentace.

Vaše organizační zařazení

  • bez podřízených

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxi v oblasti vývoje aplikací, analýzy procesů
  • komunikační úroveň angličtiny
  • oceníme znalost SAP
  • samostatnost, ochotu a schopnost učit se novým věcem, schopnost komunikace a prezentace, samostatnost, spolehlivost a důslednost

Nabízíme

Nabídnou Ti můžeme zejména malý stabilní kolektiv přátelských a kvalifikovaných kolegů. pružnou pracovní dobu (7,5h + 0,5h na oběd), zajímavou a odpovědnou pracovní pozici s velkou mírou samostatnosti, příležitosti k odbornému rozvoji, širokou nabídku firemních benefitů (5 týdnů dovolené, možnost práce z domu, zvýhodněné mobilní tarify, Multisportku, ...), odpovídající finanční ohodnocení a možnost být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi, do kterých průběžně investujeme.

Váš personalista

Obrázek uživatele Barbora Hlavatá
Barbora Hlavatá
583 360 315
barbora.hlavata@tdk.com