TDK_logo
TDK Electronics s.r.o.
MENU

Manažer kvality - divize PTC

Vaší pracovní náplní bude

Odpovědnost za kvalitu PTC celosvětově (4 lokace). Spolupráce s odděleními kvality v každé lokaci k zajištění cílů kvality PTC. Odpovědnost za tvorbu, údržbu a distribuci směrnic a systémů řízení jakosti (globálně, v obchodní skupině a lokálně). Odpovědnost za organizaci efektivního systému procesu výstupní kontroly kvality. Odpovědnost za vyřizování reklamací a včasné uzavírání reklamací. Odpovědnost za koordinaci a provádění interních a externích auditů. Odpovědnost za proces auditu produktu. Dále manažer kvality definuje, monitoruje a podává zprávy o kvalitativních cílech. Definuje rozpočet pro investice do kvality. Zajišťuje spolupráci a kontrolu při provádění změn procesů a produktů Vyřizuje žádosti a kontroly akcí CIP zaměřených na snižování nároků (interních a externích).

Vaše organizační zařazení

  • Vedoucí oddělení kvality

Požadujeme

  • VŠ technického směru (řízení jakosti, materiálové inženýrství, strojírenství)
  • prokazatelné zkušenosti z oblasti kvality a s vedením lidí
  • silné vyjednávací schopnosti, vysoce komunikativní a ochotný učit se nové věci, schopnost paralelně pracovat na více úkolech, projektech
  • znalost anglického a českého jazyka – plynule (denní komunikace)
  • znalost práce na PC a balíčku MS Office – úroveň expert; kontrola a dohled nad projekty, ochota cestovat do zahraničí; organizační schopnosti, analytické myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme

Práce v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti, Spolupráce s kolegy a týmy ze zahraničí. Zaškolovaní program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify, akce a programy pro zaměstnance.

Váš personalista

Obrázek uživatele Kateřina Vicianová
Kateřina Vicianová
583 360 315
katerina.vicianova@tdk-electronics.tdk.com